Горизонтальне відсікання методом ін'єктування - від 1000 грн/м. п.
Будівельні норми визначають, що намокання у спорудах можуть бути зумовлені:
- капілярним підняттям води;
- гідростатичним тиском води;
- конденсацією парів;
- атмосферними опадами;
- будівельними матеріалами з гігроскопічним ефектом.
При рішенні усунути вологу зі стін дуже важливо, щоб правильно встановити джерело надходження води, і після цього шукати способи усунення вологи . Для надійної гідроізоляції, рекомендується огляд спеціаліста, який дозволить побачити саму причину проблеми.
Слід розуміти, якщо ви маєте справу з гідростатичним тиском, капілярним підняттям у гігроскопічнону будматеріалі - необхідні ін'єкції.
Приклад методу ін'єкції - гідроізоляція примикання стіна-підлога
• МІНОВАКАРБОТЕХ (Мівна Карботех) (Німеччина) - система ін'єкційних поліуретанових та акрилатних систем для гідроізоляції підземних та наземних споруд , спеціально підкріплених , гідроізоляційних деформаційних та загальноосвітніх будівельних конструкцій, гідроізоляційних бетонних та загальних зон і потреб. Матеріали призначені для виконання гідроізоляційних робіт в гірській промисловості, будівництві тунелю, будівництві та реконструкції підземних споруд, а також каналізаційних систем.
Застосовані матеріали :
CarboPurWF, WFA - (миттєве твердіння) поліуретанова двокомпонентна ін'єкція, без галогенів і фреонів, використовується для:
- Пломбування напірного протікання;
- Укріплення водоносних зон, як правило, з температурою води нижче +15 С;
- Гідроізоляції примикань.
Клас склеювальної речовини - миттєве склеювання.
За допомогою КарбоПур, можна проводити санацію ділянок безводної та водоносної породи. Утворюється ізоляція для захисту від сильного потоку води. Наприклад: від води, що виникає під сильним тиском, гідроізоляції підземних паркінгів, санації старих шахт і безлічі інших спеціальних областей.
При закачуванні безпосередньо у місце виходу, смола у контакті з водою - смоляться. Внутрішній тиск смоли вітісняє з будматеріалу вологу, що не дозволяє накопичуватись в одному місці, та рівномірно розподіляючись по усій структурі , уворювати непористі матеріали. За відповідних умов, в ході однієї з технологічних операцій, виходять водонепроникні оболонки.
Особливій силі припливу води, можна протистояти застосуванням КарбоПур WT. Для тампонування порожнин тріщин, використовують КарбоПур WF з більш високою проникаючою здатністю.
Технологія та склад робіт:
- Пробурення борозни по холодному шву і тріщинах у залізобетонних стінах, очистка борозни;
- Зачеканення борозни матеріалом FIX-10S ;
- Свердління отворів у залізобетонних конструкціях діаметром 10 мм. З певним кроком та глибиною;
- Установка паркеру - ін'єкції із зворотним клапаном;
- Насос для нагнітання пінополіуретанової смоли, який вироблятиме потрібний тиск у процесі ін'єктування гідроізоляційної маси;
- Ін'єкція пенополіуретанової смоли починається з самої нижньої точки (пакера) - ін'єкція проводиться до тих пір, поки в сусідніх пакерах не проявиться пінополіуретан, який свідчитиме про заповнення порожнин. Залежно від навколишньої температури, смола полімеризується з утворенням пружно-еластичного пінополіуретану, стійкого до впливу більшості розчинників, кислот, лугів і мікроорганізмів. Надасть захист будівельному матеріалу від значного тиску води. Зауважте, що можете скористатися цим методом гідроізяції, якщо інші попередні спроби були неефективні.
Після видалення ін'єкційного складу, закладається склад ASOCRET-BM .
По закінченні робіт все обладнання та ємності промиваються. Кожен працюючий з активними засобами повинен обов'язково використовувати окуляри для захисту від хімічних речовин, захищаючи маску, гумові рукавички, спецодяг та гумові чоботи. При попаданні хімічних складів на шкіру - їх необхідно змити рясно, чистою водою (теплою) з милом.
На фотографіях показано, як відбувається процес ін`єктування: