Фасадні фарби

Покриття (на основі кремнійорганіки) плівкоутворюючих покритів фасадні фарби характеризуються:

•             високими фізико-механічними властивостями

•             низьким водопоглинанням

•             атмосферостійкістю (у різних кліматичних зонах)

•             мають відмінну адгезію до металу, кераміки, скла, бетонно-піщанних поверхонь, цегли та ін. будматеріалів

•             стійкістю до УФ випромінювання

•             перепаду Т (температур)

•             гідрофобністю

•             морозостійкістю

•             утворюють «дихаюче» покриття.

Можливість вибрати будь який колір для фасадної фарби
Можливість вибрати будь який колір для фасадної фарби

 Завдяки вибору у широкій колірній гамі (колірування по RAL-К7), можна створювати кольорове сучасне оздоблення різних буд. об'єктів. Такі лакофарбові  матеріали відмінно зарекомендували себе у якості фарби для фасадів будівельних споруджень у районах із низькими показниками температури, а також для зовнішнього захисту і для внутрішньої обробки промислових цехів, що експлуатуються в несприятливих або агресивних умовах (підвищена вологість, перепад температур).

 

Кремнійорганічні ЛФМ після висихання утворюють екологічно-чисте, важкогорюче покриття. Їх використовують для атмосферостійкого захисту зовнішніх стін будинків, також і в умовах промислової атмосфери і металоконструкцій, для запобігання корозії арматури у залізобетоні. Наносити такі ЛФМ можна при температурах у діапазоні: + 40 ° С  - 30 ° С, тобто із ними можливо працювати протягом усього року.





Ціна від 64,18 грн/кг


Кремнійорганічні фасадні фарби – мудрий вибір для надійного захисту

 На сьогоднішній день у споживача не виникає труднощів з придбанням необхідної ЛФМ, так як ринок пропонує найширший асортимент даного виду продукції. Але завдяки наявності неповторних властивостей, серед цього кольорового різноманіття особливо виділяються кремнійорганічні фасадні фарби і лаки.

Друга половина минулого століття поклала початок розвитку нової галузі хімічної промисловості, яка стала займатися розробкою кремнийорганічних ЛФМ, що згодом отримали широке застосування в різних сферах промисловості.

У цій статті детально зупинимося на неповторних властивостях лакофарбових матеріалів, які відносяться до класу кремнійорганічних продуктів. Основними перевагами кремнійорганічних фарб і лаків є стійкість до високих температур, до негативного впливу природних явищ і ультрафіолетових променів, а також несприйнятливість до низьких температур. Завдяки низькому рівню водопоглинання, паропроникності, стабільності властивостей у великому температурному діапазоні, стійкістю до впливу навколишнього середовища, кремнійорганічні фасадні фарби також володіють прекрасними декоративними властивостями. Головна відмінність кремнійорганічних полімерів від інших полягає в тому, що при термоокисленню поліорганосилоксанів відбувається обрив бічних органічних радикалів без розриву основного силоксанового ланцюга, при цьому органічний радикал заміщається на кисень з утворенням міцних поперечних зв'язків.

Що стосується термостійкості, то дані види лакофарбової продукції не змінюють своїх фізичних і механічних властивостей протягом всього впливу високих температур. Як правило, в промисловості використовуються кремнійорганічні фасадні фарби і лаки з тривалою стійкістю до температурного впливу в інтервалі від 200 ° С до 600 ° С. Завдяки введенню до складу кремнийорганічних фарб добавок, що пригнічують дію корозії, крім несприйнятливості до дії високих температур додається ще і несприйнятливість до впливу корозії.

Зауважимо, що кремнійорганічна лакофарбова продукція в свою чергу буває несприйнятливою і обмежено несприйнятливою до високих температур. До категорії обмежено несприйнятливих до впливу високих температур відносять білі та кольорові кремнійорганічні емалі, призначені для фарбування фасадів будівель і споруд. Обмеження пов'язані зі сферою застосування лакофарбової продукції. Емалі, застосовувані для фарбування фасадів, мають у своєму складі пігменти, колірна гамма яких надзвичайно широка, але їх термостійкість не перевищує 150 ° С, при більш високій температурі ці пігменти змінюють свій колір, а саме покриття зберігає незмінними свої характеристики до температури 180 ° С . Емалі, використовувані для фарбування фасадів, мають на меті створення захисного та декоративного шару, який несприйнятливий до впливу природних явищ і зберігає всі свої якості протягом 10 - 15 років.

 

Термостійкі кремнійорганічні лакофарбові матеріали - емалі і лаки, які застосовуються для захисту від впливу корозії сталевих поверхонь, виробів з титану, алюмінію, устаткування, призначених для тривалої експлуатації при високих температурах або при високому рівні вологості. Кремнійорганічні емалі, несприйнятливі до впливу високих температур, також використовуються для фарбування поверхонь з цегли, каменю. З їх допомогою набуває шляхетного вигляду поверхня камінів, печей, димоходів, в той же час захищаючи вищеперелічені поверхні від утворення висолів.

 

Перераховуючи унікальні властивості кремнійорганічних лаків і фарб, слід зазначити, що даний вид ЛФМ утворює гідрофобний захисний шар на конструкціях та будматеріалах, що мають пористу поверхню, який захищає поверхні від негативного впливу вологи. Кремнійорганічні лаки і фарби можна наносити на шифер, цеглу, бетон, балконні огорожі і так далі...

 

ФАСАДНІ ФАРБИ

Головною перевагою кремнійорганічних фарб можна назвати можливість проведення фарбувальних робіт у великому температурному діапазоні: від +40 ° С до -20 °С. Але слід пам'ятати, що кремнійорганічну фарбу не можна наносити на вологу (покриту снігом, інієм або льодом) поверхню.

 

Високий рівень захисних та декоративних властивостей в поєднанні з невеликою витратою кремнійорганічних лакофарбових матеріалів дає можливість тривалий час підтримувати в робочому стані забарвлені об'єкти, значно зменшивши фінансові витрати.